PRZEDSZKOLE NR 50
w Rybniku-Boguszowicach

„To już taka tradycja w Przedszkolu nr 50 nastała, że co roku w miesiącu maju miłośników języka angielskiego nasza placówka przywitała. Na III miejskiej olimpiadzie język angielski poprzez dobrą zabawę wspólnie utrwalaliśmy. W tym roku 8 rybnickich placówek do pięćdziesiątki zawitało, gdzie wraz ze swoimi opiekunami po zwycięstwo przyjechało. Liczne konkurencje na dzieci czekały, a opiekunowie kciuki mocno trzymali. Komisja bacznie zadania obserwowała, za które punkty dzieciom przyznawała. Wszystkim drużynom zwycięstwa życzyliśmy jednak tylko trzech mistrzów wyłoniliśmy….”

Nabór do przedszkoli - informacje dla nowych przedszkolaków oraz o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025

 

Rusza nabór uzupełniający!

Od 24.04.2024 od godziny 8:00 do 29.04.2024r. do godziny 12:00 za pomocą witryny naborowej www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl można w naborze uzupełniającym zapisać dziecko do przedszkola.

 

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się w zakładce Rekrutacja.

PRZERWA WAKACYJNA 2024

Rodzice, informujemy, że przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu w roku szkolym 2023/2024 została ustalona w okresie od 19.08.2024 r. do 30.08.2024 r. W tym czasie prosimy o zapewnienie opieki dzieciom w domu, ponieważ przedszkole będzie nieczynne (nie ma możliwości zapisania dziecka do innego przedszkola).

Ruszyły zapisy na kolejną edycję Biegu Wiosny. W tym roku bieg wraca na BOISKA przy ORS RUDA. Zapraszamy do zapisów na biegi dla dzieci i dorosłych. Regulaminy po kliknięciu czytaj więcej.
Rusza nabór do Szkół Podstawowych oraz Przedszkoli

Rusza nabór do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzony przez Miasto Rybnik na rok szkolny 2024/2025. W zakładce Rekrutacja publikujemy Zarządzenie Prezydenta Miasta Rybnika z harmonogramem czynności postępowania rekrutacyjnego wraz z ważnymi terminami. Dokument ten jest dostępny dla Państwa również w wiatrołapie naszego Przedszkola.

Rodzice! Po kliknięciu "czytaj więcej"  dostępny jest poradnik "Dzieci w wirtualnej sieci" oraz grafiki na temat bezpieczeństwa dzieci podczas korzystania z internetu.

zamknij