PRZEDSZKOLE NR 50
w Rybniku-Boguszowicach

Archiwum: styczeń 2024

Ferie zimowe to czas, który większość z nas spędza na zabawach sportowych. By były one udane jedną z podstawowych zasad jest zadbanie o bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z różnymi artykułami zawierającymi ciekawe porady. Życzymy Państwu by ten zimowy wypoczynek był bezpieczny, rodzinny i przyniósł mnóstwo radosnych przygód! 

Rusza nabór do Szkół Podstawowych oraz Przedszkoli

Rusza nabór do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzony przez Miasto Rybnik na rok szkolny 2024/2025. W zakładce Rekrutacja publikujemy Zarządzenie Prezydenta Miasta Rybnika z harmonogramem czynności postępowania rekrutacyjnego wraz z ważnymi terminami. Dokument ten jest dostępny dla Państwa również w wiatrołapie naszego Przedszkola.

Nabór do przedszkoli - informacje dla nowych przedszkolaków oraz o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025

 

Witryna naborowa dla rodziców nowych przedszkolaków będzie dostępna od 4 do 15 marca br. - www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl  Zasady naboru znajdują się w zakładce Rekrutacja.

 

Rodzice dzieci obecnie chodzących do przedszkola mają zagwarantowane miejsce w swoim przedszkolu i nie biorą udziału w rekrutacji a jedynie potwierdzają wolę kontynuacji lub rezygnacji w terminie od 12 do 23 lutego poprzez złożenie deklaracji.

 

W wyżej wymienionym terminie deklaracja dostępna będzie na naszej stronie internetowej w zakładce Rekrutacja oraz do pobrania w kancelarii przedszkola. Wypełnione deklaracje prosimy składać do kancelarii przedszkola w godzinach od 7:00 do 15:00, zaś przed godziną 7:00 oraz po godzinie 15:00 wypełnione deklaracje prosimy wrzucać do skrzynki w wiatrołapie.

zamknij