PRZEDSZKOLE NR 50
w Rybniku-Boguszowicach

11 listopada 2023 r. - patriotyczne prace plastyczne zdobią nasze przedszkole

14.10.2023 r. Dzień Edukacji Narodowej

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Jesienne prace plastyczne /2023

 

Nasze patriotyczne prace plastyczne

Galeria prac plastycznych z okazji organizowanej w Przedszkolu II miejskiej Olimpiady z języka angielskiego "Masters of English"

zdjęcia ze spotkania z policjantem o bezpiecznych feriach

16.12.2022r. - dzieci z grupy "Biedronki" jako reprezentacja naszego Przedszkola na świątecznym wydarzeniu "Most Kolędowy" organizowanym w naszej dzielnicy

06.12.2022r. - grupowe prace plastyczne pt. "Mikołaj"

09.11.2022r. - Akademia z okazji Święta Niepodległości Polski 11 listopada

 

Październikowa audycja muzyczna. Byla okazja do posłuchania pięknych utworów, muzyki z bajek, poznania klarnetu i skrzypiec a także możliwość zagrania na instrumentach wspólnie z muzykami.

14.10.2022r. - Dzień Edukacji Narodowej

29.09.2022r. - Dzień Głośnego Czytania

16.09.20222r. - Narodowy Dzień Sportu w Przedszkolu nr 50 w Rybniku

Wystawa fotografii prac konkursowych "Moja najpiękniejsza Palma Wielkanocna"
w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Boguszowicach.

Tradycyjnie w przedświątecznym czasie wzięliśmy udział we wspólnym kolędowaniu mieszkańców dzielnic Boguszowice Stare i Boguszowice Osiedle! Nasz występ można zobaczyć tutaj

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy włączyli się w zbiórkę artykułów dla jeży, organizowaną na rzecz Śląskiej Fundacji "Życie dla Jeży". Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie pomóc bezbronnym zwierzętom. Podziwiamy okazane wsparcie i dobroć!

 

 

GALERIA PRAC PLASTYCZNYCH PRZEDSZKOLAKÓW Z OKAZJI 11 LISTOPADA

29.09.2021 - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

O naszej akcji promującej czytelnictwo można poczytać w mediach - czytaj tutaj i tutaj

Szkoła Tańca RONDO

Najstarsi przedszkolacy mieli okazję zobaczyć występ prawdziwych tancerzy tańca towarzyskiego ze Szkoły Tańca RONDO w Rybniku. Odwiedziły nas dwie pary: Tobiasz Czempik i Maja Czempik – zwycięzcy Pucharu Okręgu Śląskiego w kategorii 10-11 lat oraz Wiktor Pawelec i Iga Kosteczko – zwycięzcy Pucharu Okręgu Śląskiego w stylu standardowym i latynoamerykańskim oraz wicemistrzowie Okręgu Śląskiego w stylu standardowym. Nasi goście zaprezentowali tańce latynoamerykańskie, a były to: cha-cha, samba, jive i paso doble. Wszystkie dzieci oraz personel byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności i talentu tancerzy. Po zakończonym pokazie i ogromnych brawach, dzieci z grup Zajączki i Delfinki, pod okiem wspaniałego trenera Pana Bartłomieja Chosty, miały okazję nauczyć się podstawowych kroków jednego z tańców, wybór padł na cha-chę. Dzieci szybko opanowały prostą choreografię doskonale się przy tym bawiąc! Jeszcze raz, bardzo serdecznie dziękujemy trenerowi oraz tancerzom za ten wspaniały dzień. Życzymy Wam wielu sukcesów i zapraszamy do siebie ponownie!

 NARODOWY DZIEŃ SPORTU

zamknij