PRZEDSZKOLE NR 50
w Rybniku-Boguszowicach

Wspólnie z wychowanką Karoliną K. z "Gwiazdek" cieszymy się jej kolejnym sukcesem! 11 stycznia dziewczynka zdobyła 3 miejsce w konkursie piosenki śląskiej "Mała Karolinka" organizowanym przez Zespół Edukacyjno-Artystyczny PRZYGODA w Rybniku

informacja o zajęciu 3 miejsca Karoliny K. z grupy Gwiazdki w konkursie piosenki
I miejsce w VIII Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Niech kolęduje z nami cała ziemia” w kategorii wiekowej 3-4 latki zdobyła nasza wychowanka Paulinka B. z grupy "Kaczuszki". Gratulujemy!
zdjęcia z występu, skan dyplomu

II miejsce w VIII Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Niech kolęduje z nami cała ziemia” w kategorii wiekowej 5,6-latki zdobyła nasza wychowanka Karolina K. z grupy "Gwiazdki". Gratulujemy!

zdjęcie dyplomu, fotografie dziewczynki z nagrodami

29.11.2022r. "Gwiazdki" w barbórkowym wydaniu specjalnym Nowin

Dzieci z grupy "Gwiazdki" na okładce Barbórkowego Wydania Specjalnego Nowin. Portal nowiny.pl o nas TUTAJ

Zdjęcie dziewczynki trzymającej dyplom z podziękowaniem za udział w konkursie piosenki Mała Karolinka

Nasza zdolna wychowanka Karolina K. z grupy Gwiazdki ponownie zaprezentowała swój śpiew w konkursie Mała Karolinka 2022. Dziewczynka dostała się do finału! 

Rok szkolny 2021/2022

Serdecznie dziękujemy za duże zaangażowanie w zbiórkę "Paczuszka dla chorego Maluszka 2021" na rzecz Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Gratulujemy talentu i odwagi naszej 4-letniej Karoliny z grupy "Gwiazdki", która wystąpiła w Wojewódzkim Konkursie Piosenki "Mała Karolinka 2021" organizowanym przez Zespół edukacyjno-artystyczny Przygoda w Rybniku i dostała się do finału. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

 

1 czerwca 2021 - DZIEŃ DZIECKA

W ten cudowny dzień, w którym organizujemy wiele ciekawych atrakcji dla dzieci,
chcemy przypomnieć wszystkim o ważnej spawie jakiej są PRAWA DZIECKA!

Wiersz "Mam prawo do..." autorstwa Jarosława Poloczka recytuje 3-letnia Karolina, zdobywczyni III miejsca w konkursie "Swoje prawa znamy, w wiersze je wplatamy" organizowanym przez Przedszkole nr 14 w Rybniku.

 

 

Źródła zdjęć: Dom Kultury Boguszowice, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

 

 

Wirtualna Barbórka

Dzień Edukacji Narodowej

zamknij