PRZEDSZKOLE NR 50
w Rybniku-Boguszowicach

Szanowni Państwo, Rybnik bierze udział w konkursie „Inteligentne Przejście” organizowanym przez Orange Polska. O wygranej zadecydują mieszkańcy, głosując za pośrednictwem strony internetowej. W trzech zwycięskich miastach Orange przekształci po jednym niebezpiecznym przejściu dla pieszych w dużo bezpieczniejsze, aktywne przejście „smart”.
Głosowanie online trwa do 28 marca. W Rybniku, jeśli wygramy, zmodernizujemy przejście przy ulicy Górnośląskiej. Głosować na Rybnik mogą wszyscy bez względu na to, gdzie mieszkają. Każdy głos się liczy. Wystarczy wejść na stronę konkursu www.inteligentneprzejscie.pl  i postąpić zgodnie z instrukcją. Z jednego numeru telefonu możemy oddać głos tylko raz.

Kolorowe skarpetki nie do pary stały się symbolem Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa z powodu kształtu chromosomu. Ich różnorodność i wielobarwność są wyrazem tolerancji i szacunku do odmienności. To właśnie w 21. parze chromosomów osoby zdrowe mają 2 chromosomy, natomiast osoby z Zespołem Downa – 3, dlatego właśnie 21.03.2023r. przychodzimy do przedszkola w kolorowych skarpetkach. (czytaj więcej - plakat)

Ruszyły zapisy na kolejną edycję Biegu Wiosny. W tym roku zmiana lokalizacji, przenosimy się na Zabytkową Kopalnię IGNACY w Rybniku-Niewiadomiu. Zaoraszamy do zapisów na biegi dzieci i dorosłych. Regulamin po kliknięciu czytaj więcej.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastyczno-technicznego "Najpiękniejsze palmy wielkanocne" w załączniku po kliknięciu czytaj więcej

Podsumowanie akcji po kliknięciu czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami ogólnopolskiego konkursu "Z matematyką w świat". Wyniki oraz galeria prac konkursowych znajdują się po kliknięciu czytaj więcej 

zamknij