PRZEDSZKOLE NR 50
w Rybniku-Boguszowicach

OGÓLNOPOLSKA AKCJA- KARTKA DLA MEDYKA

2020-03-31

Kochani Rodzice, jesteśmy wszyscy świadomi trudnej sytuacji, która nas otacza, ale są zawody, które szczególnie narażają się dla NAS WSZYSTKICH i to doskonały czas na to, by nie tylko przybliżyć ten temat naszym dzieciom, ale żeby wykształcić w nich szacunek dla tych zawodów i refleksję nad swoim zdrowiem i trybem życia. Wykorzystajmy ten czas na rozmowy na temat pracy lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich pracowników służby zdrowia.

 

 

Mamy ogromną prośbę do Państwa. Zaproponujmy naszym dzieciom w dniach od poniedziałku do piątku wspólną edukacyjną akcję, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Prace można tworzyć jeszcze przez kilka następnych dni. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. Kartki wysyłajcie na adres e-mail:

p50kartkadlamedyka@gmail.com


A my zamieścimy je na specjalnej platformie: padlet.com w zakładce stworzonej dla tej akcji i w naszej przedszkolnej galerii.


Dziękujemy już teraz w imieniu pracowników służby zdrowia i serdecznie pozdrawiamy!

zamknij