PRZEDSZKOLE NR 50
w Rybniku-Boguszowicach
Praca przedszkola w okresie wakacyjnym

Informujemy, że w wakacje dzieci będą mogły uczęszczać do swojego przedszkola za wyjątkiem dwóch tygodni od 2.08 – 13.08.2021, podczas których rodzice będą musieli zapewnić opiekę swoim dzieciom.

Kochani Rodzice!

   Informujemy, że zaplanowaliśmy wstępnie zebrania dla rodziców w trybie stacjonarnym, a więc w przedszkolu na dzień 2 września na godz. 17:00. Słowo „wstępnie” oznacza, że mogą wystąpić nieprzewidziane zmiany spowodowane sytuacją pandemiczną. Wtedy o zaistniałych zmianach poinformujemy na naszej stronie internetowej. Na zebraniach zostanie też omówionai uzgodniona z wychowawcą tzw. wyprawka dla dzieci.

   Informujemy także, że grupy będą układane dopiero w ostatnim tygodniu sierpnia.

   W dniu 1 września br. serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci 3-letnich na Dzień Otwarty Przedszkola – prosimy, zarezerwujcie czas. Godziny podamy nieco później.

   W tym dniu odbędą się wspólne zabawy integracyjne, poznanie sali zabaw, łazienki, szatni, placu zabaw dla dzieci. Dzieci nie zostają same w przedszkolu. Samodzielny pobyt w przedszkolu dla naszych dzielnych najmłodszych przedszkolaków rozpocznie się dopiero 2 września.

   Drodzy rodzice, pamiętajcie, że przed pójściem do przedszkola, warto zadbać o samodzielność dzieci i pozytywne, radosne nastawienie najmłodszych a także własne.

Z radosnymi pozdrowieniami

Nauczyciele przedszkola

zamknij