PRZEDSZKOLE NR 50
w Rybniku-Boguszowicach

Archiwum: kwiecień 2021

Rusza dziewiąta edycja budżetu obywatelskiego Miasta Rybnika na 2022 rok. 

UWAGA RODZICE!

Zgodnie z najnowszym ogłoszeniem Premiera RP przedszkole
od 12 do 18 kwietnia będzie nadal zamknięte. W czasie zamknięcia przedszkole zapewni opiekę wyłącznie dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych w trakcie kiedy wykonują swoją pracę. Rodzice będą nadal mogli korzystać z zasiłku opiekuńczego

 

14.04.2021r. Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym znajdują się TUTAJ

INFORMUJEMY RODZICÓW, ŻE W PONIEDZIAŁEK,
TJ. 19 KWIETNIA 2021R., PRZEDSZKOLE NR 50 W RYBNIKU WZNAWIA ZAJĘCIA STACJONARNE DLA DZIECI.

 

PRZYPOMINAMY, ŻE DLA NASZEGO WSPÓLNEGO DOBRA NA TERENIE PRZEDSZKOLA OBOWIĄZUJE NAKAZ NOSZENIA MASECZEK I DEZYNFEKCJI RĄK.
OD PONIEDZIAŁKU ZOSTANIE ZNACZNIE OGRANICZONE PRZEBYWANIE RODZICÓW W BUDYNKU PRZEDSZKOLA. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZOSTANĄ PODANE NA STRONIE INTERNETOWEJ W PIĄTEK. PROSIMY O ZAPOZNANIE I STOSOWANIE SIĘ DO NOWYCH ZASAD.
PRZYPOMINAMY, ŻE DO PRZEDSZKOLA NALEŻY PRZYPROWADZAC TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIECI ZDROWE BEZ JAKICHKOLWIEK OBJAWÓW CHOROBOWYCH!

W dniu 22 kwietnia (o godz. 8.00) rusza nabór uzupełniający do przedszkoli dla dzieci, które nie dostały się w pierwszym naborze. Do dyspozycji rodziców będzie jeszcze 270 miejsc. Rodzic, który chce zapisać swoje dziecko do przedszkola, musi to zrobić w terminie od 22 kwietnia do 29 kwietnia (do godz. 15.00) korzystając z witryny naborowej  www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl

Drodzy Rodzice, prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami obowiązującymi od poniedziałku 19.04.2021r. Dziękujemy!

zamknij