PRZEDSZKOLE NR 50
w Rybniku-Boguszowicach

Archiwum: wrzesień 2018

"Czyste powietrze dla rybnickich dzieci"

Szkoła, przedszkole i żłobek to miejsca, które powinny być wolne od szkodliwych substancji w powietrzu. Aby tak się stało należy wyposażyć je w oczyszczacze powietrza. Ich zakup zostanie sfinansowany w ramach rybnickiego budżetu obywatelskiego, jeśli projekt "Czyste powietrze dla rybnickich dzieci" uzyska największe poparcie.
Głosowanie trwa od 17 września 2018r. do 23 września 2018r.


"Czyste powietrze dla rybnickich dzieci" to projekt ogólnomiejski. Celem projektu jest zakup 383 oczyszczaczy powietrza, które trafią do 206 sal przedszkolnych; 138 sal do edukacji wczesnoszkolnej; 36 ogólnodostępnych świetlic; 3 sal żłobkowych. Szacujemy, że będzie mogło z nich skorzystać ponad 8700 rybnickich dzieci. Więcej informacji o projekcie znaleźć można na stronie: http://www.czystepowietrze.rybnik.pl/ 

 

Aby zagłosować należy wejść na stronę https://oskar.rybnik.eu/glosowanie i spośród projektów ogólnomiejskich wybrać projekt "Czyste powietrze dla rybnickich dzieci". Liczymy na Państwa głosy.

Drodzy Rodzice! Zapraszamy na prelekcję nt. "Zaburzenia integracji sensorycznej u dzieci w wieku przedszkolnym", która odbędzie się dn. 10.10.2018r. (środa) o godzinie 16:30 w naszym przedszkolu.

zamknij